Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tereza Holečková
Post
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
82
Starty
Finále Žákovské ligy starších žaček
03.06. [AZA015]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
1 branek
03.06. [AZA011]
Slavia - Kobylisy II
17 : 14
1 branek
02.06. [AZA008]
Háje - Slavia
16 : 17
1 branek
02.06. [AZA004]
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
1 branek
02.06. [AZA001]
Slavia - Písek
14 : 9
1 branek
Přebor Prahy mladších žákyň
30.05. [BF058]
Slavia - S.Vršovice
20 : 17
2 branek
24.05. [BF062]
Astra - Slavia
8 : 18
3 branek
23.04. [BF055]
Háje - Slavia
14 : 8
6 branek
18.04. [BF053]
Slavia - Kobylisy II
19 : 11
8 branek
14.04. [BF044]
Slavia - Háje
10 : 19
0 branek
14.04. [BF042]
S.Vršovice - Slavia
8 : 15
3 branek
08.10. [BF040]
Háje - Slavia
14 : 6
0 branek
08.10. [BF037]
Slavia - S.Vršovice
10 : 5
0 branek
08.10. [BF034]
Astra - Slavia
15 : 14
0 branek
08.10. [BF031]
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
2 branek
25.09. [BF029]
Slavia - S.Vršovice
11 : 5
1 branek
25.09. [BF027]
Háje - Slavia
12 : 8
3 branek
25.09. [BF025]
Slavia - Astra
14 : 8
6 branek
25.09. [BF022]
Kobylisy II - Slavia
9 : 13
5 branek
17.09. [BF020]
Háje - Slavia
10 : 9
3 branek
17.09. [BF017]
Slavia - S.Vršovice
20 : 9
8 branek
17.09. [BF014]
Kobylisy II - Slavia
10 : 20
6 branek
17.09. [BF011]
Slavia - Astra
16 : 6
6 branek
04.09. [BF009]
Slavia - S.Vršovice
13 : 9
6 branek
04.09. [BF007]
Kobylisy II - Slavia
10 : 15
4 branek
04.09. [BF005]
Háje - Slavia
14 : 5
2 branek
04.09. [BF002]
Slavia - Astra
8 : 6
3 branek
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.