Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lucia Bérešová
Post
levé křídlo
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1982
Výška
163 cm
Váha
65 kg
Počet startů
31
Počet branek
115
Starty
W.H.I.L.
19.05. [AP313]
Šaľa - Michalovce
21 : 30
3 branek
13.05. [AP312]
Michalovce - Šaľa
33 : 23
2 branek
12.05. [AP311]
Michalovce - Šaľa
34 : 25
2 branek
06.05. [AP309]
Partizánske - Šaľa
13 : 20
5 branek
05.05. [AP308]
Partizánske - Šaľa
29 : 30
7 branek
29.04. [AP307]
Šaľa - Partizánske
20 : 21
3 branek
28.04. [AP306]
Šaľa - Partizánske
22 : 21
4 branek
14.04. [AP178]
Šaľa - Veselí n.M.
26 : 20
0 branek
31.03. [AP174]
Most - Šaľa
28 : 26
7 branek
10.03. [AP161]
Olomouc - Šaľa
21 : 25
7 branek
04.03. [AP148]
Slavia - Šaľa
26 : 27
5 branek
25.02. [AP147]
Šaľa - Michalovce
25 : 26
4 branek
18.02. [AP135]
Poruba - Šaľa
27 : 22
2 branek
11.02. [AP132]
Šaľa - Zlín
28 : 23
4 branek
04.02. [AP122]
Partizánske - Šaľa
19 : 24
0 branek
28.01. [AP117]
Šaľa - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
1 branek
21.01. [AP109]
Písek - Šaľa
32 : 27
4 branek
14.01. [AP102]
Šaľa - Nitra-Sereď
39 : 19
4 branek
07.01. [AP096]
J.Hradec - Šaľa
20 : 32
5 branek
10.12. [AP087]
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
2 branek
03.12. [AP083]
Šaľa - Most
23 : 17
3 branek
19.11. [AP070]
Šaľa - Olomouc
32 : 22
3 branek
12.11. [AP057]
Šaľa - Slavia
29 : 25
0 branek
02.11. [AP056]
Michalovce - Šaľa
32 : 27
2 branek
29.10. [AP044]
Šaľa - Poruba
24 : 21
6 branek
12.10. [AP041]
Zlín - Šaľa
25 : 28
7 branek
08.10. [AP031]
Šaľa - Partizánske
23 : 24
2 branek
01.10. [AP026]
ŠKP Piccard Senec - Šaľa
15 : 25
2 branek
17.09. [AP018]
Šaľa - Písek
32 : 30
5 branek
11.09. [AP011]
Nitra-Sereď - Šaľa
18 : 33
9 branek
Další
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
SK Opava - Tachov
9 : 15
video
online
Slavia - J.Hradec
14 : 14
video
online
Zora Olomouc - SK Opava
31 : 8
video
online
Tachov - Slavia
8 : 10
video
online
J.Hradec - Zora Olomouc
18 : 21
video
online
SK Opava - Slavia
10 : 26
video
online
Tachov - J.Hradec
11 : 13
video
online
Slavia - Zora Olomouc
16 : 17
video
online
J.Hradec - SK Opava
25 : 10
video
online
Zora Olomouc - Tachov
15 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
4
4
0
0
84 : 56
8
2
Slavia
4
2
1
1
66 : 49
5
3
J.Hradec
4
2
1
1
70 : 56
5
4
Tachov
4
1
0
3
48 : 47
2
5
SK Opava
4
0
0
4
37 : 97
0
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.