Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Klaudia Michnová
Post
levá spojka
Mateřský klub
HK DANLOG Partizánske
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
167 cm
Váha
57 kg
Počet startů
32
Počet branek
228
Starty
W.H.I.L.
20.05. [AP319]
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
3 branek
19.05. [AP318]
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
1 branek
13.05. [AP317]
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
8 branek
12.05. [AP316]
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
4 branek
06.05. [AP309]
Partizánske - Šaľa
13 : 20
3 branek
05.05. [AP308]
Partizánske - Šaľa
29 : 30
6 branek
29.04. [AP307]
Šaľa - Partizánske
20 : 21
6 branek
28.04. [AP306]
Šaľa - Partizánske
22 : 21
8 branek
14.04. [AP182]
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 23
11 branek
31.03. [AP170]
Písek - Partizánske
33 : 24
8 branek
14.03. [AP167]
Partizánske - Nitra-Sereď
38 : 19
6 branek
10.03. [AP157]
J.Hradec - Partizánske
23 : 25
9 branek
04.03. [AP152]
Partizánske - Veselí n.M.
18 : 20
5 branek
25.02. [AP144]
Most - Partizánske
36 : 28
8 branek
11.02. [AP131]
Olomouc - Partizánske
20 : 20
6 branek
04.02. [AP122]
Partizánske - Šaľa
19 : 24
7 branek
28.01. [AP118]
Michalovce - Partizánske
27 : 25
10 branek
22.01. [AP107]
Partizánske - Poruba
28 : 35
12 branek
19.01. [AP076]
Nitra-Sereď - Partizánske
25 : 30
9 branek
15.01. [AP105]
Zlín - Partizánske
31 : 26
8 branek
08.01. [AP092]
Slavia - Partizánske
32 : 27
13 branek
11.12. [AP091]
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
27 : 29
11 branek
04.12. [AP079]
Partizánske - Písek
35 : 22
4 branek
20.11. [AP066]
Partizánske - J.Hradec
26 : 18
12 branek
09.11. [AP061]
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 21
9 branek
05.11. [AP053]
Partizánske - Most
23 : 19
9 branek
12.10. [AP040]
Partizánske - Olomouc
23 : 23
8 branek
08.10. [AP031]
Šaľa - Partizánske
23 : 24
3 branek
05.10. [AP027]
Partizánske - Michalovce
21 : 23
4 branek
17.09. [AP016]
Poruba - Partizánske
33 : 31
7 branek
Další
Předchozí kola
1.kolo - výsledky
video
online
Astra - Ústí n.L.
20 : 28
video
online
Milevsko - Strakonice
15 : 32
video
online
Slavoj Tachov - Střešovice
18 : 22
video
online
Karviná - Olomouc
19 : 16
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.