Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michaela Kovaličková
Post
pivot
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
34
Starty
W.H.I.L.
19.05. [AP313]
Šaľa - Michalovce
21 : 30
0 branek
13.05. [AP312]
Michalovce - Šaľa
33 : 23
0 branek
12.05. [AP311]
Michalovce - Šaľa
34 : 25
0 branek
05.05. [AP303]
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
20 : 33
1 branek
29.04. [AP302]
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
35 : 13
2 branek
28.04. [AP301]
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
2 branek
14.04. [AP179]
Michalovce - J.Hradec
36 : 20
2 branek
31.03. [AP173]
Veselí n.M. - Michalovce
22 : 21
2 branek
14.03. [AP164]
Michalovce - Most
38 : 31
1 branek
03.03. [AP149]
Michalovce - Olomouc
35 : 28
1 branek
25.02. [AP147]
Šaľa - Michalovce
25 : 26
0 branek
19.02. [AP134]
Slavia - Michalovce
26 : 35
4 branek
11.02. [AP133]
Michalovce - Poruba
35 : 34
0 branek
05.02. [AP121]
Zlín - Michalovce
33 : 26
0 branek
28.01. [AP118]
Michalovce - Partizánske
27 : 25
1 branek
21.01. [AP108]
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
19 : 36
3 branek
14.01. [AP103]
Michalovce - Písek
38 : 23
2 branek
08.01. [AP095]
Nitra-Sereď - Michalovce
22 : 43
3 branek
18.12. [AP073]
Most - Michalovce
25 : 25
0 branek
10.12. [AP088]
J.Hradec - Michalovce
18 : 27
0 branek
03.12. [AP082]
Michalovce - Veselí n.M.
23 : 33
2 branek
12.11. [AP058]
Olomouc - Michalovce
37 : 29
0 branek
02.11. [AP056]
Michalovce - Šaľa
32 : 27
1 branek
29.10. [AP043]
Michalovce - Slavia
38 : 27
0 branek
12.10. [AP042]
Poruba - Michalovce
33 : 21
1 branek
08.10. [AP030]
Michalovce - Zlín
26 : 24
1 branek
05.10. [AP027]
Partizánske - Michalovce
21 : 23
2 branek
17.09. [AP017]
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
44 : 20
3 branek
10.09. [AP012]
Písek - Michalovce
25 : 28
0 branek
30.08. [AP004]
Michalovce - Nitra-Sereď
37 : 16
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.