Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Silvia Lenčešová
Post
levá spojka
Mateřský klub
Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
54
Starty
W.H.I.L.
14.04. [AP180]
Poruba - Nitra-Sereď
39 : 24
2 branek
31.03. [AP171]
Nitra-Sereď - Zlín
19 : 41
2 branek
14.03. [AP167]
Partizánske - Nitra-Sereď
38 : 19
3 branek
11.03. [AP156]
Nitra-Sereď - ŠKP Piccard Senec
26 : 28
1 branek
03.03. [AP154]
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
6 branek
25.02. [AP141]
Nitra-Sereď - Slavia
23 : 33
0 branek
19.02. [AP140]
Nitra-Sereď - J.Hradec
29 : 34
0 branek
15.02. [AP063]
Nitra-Sereď - Písek
34 : 49
2 branek
11.02. [AP128]
Veselí n.M. - Nitra-Sereď
37 : 28
7 branek
05.02. [AP125]
Nitra-Sereď - Most
22 : 36
1 branek
31.01. [AP089]
Nitra-Sereď - Poruba
34 : 35
2 branek
22.01. [AP110]
Nitra-Sereď - Olomouc
18 : 34
2 branek
19.01. [AP076]
Nitra-Sereď - Partizánske
25 : 30
1 branek
14.01. [AP102]
Šaľa - Nitra-Sereď
39 : 19
2 branek
08.01. [AP095]
Nitra-Sereď - Michalovce
22 : 43
1 branek
04.12. [AP080]
Zlín - Nitra-Sereď
38 : 19
1 branek
20.11. [AP065]
ŠKP Piccard Senec - Nitra-Sereď
29 : 23
1 branek
06.11. [AP050]
Slavia - Nitra-Sereď
39 : 25
4 branek
29.10. [AP049]
J.Hradec - Nitra-Sereď
33 : 33
2 branek
12.10. [AP037]
Nitra-Sereď - Veselí n.M.
22 : 35
2 branek
08.10. [AP034]
Most - Nitra-Sereď
36 : 27
2 branek
17.09. [AP019]
Olomouc - Nitra-Sereď
37 : 24
3 branek
11.09. [AP011]
Nitra-Sereď - Šaľa
18 : 33
5 branek
30.08. [AP004]
Michalovce - Nitra-Sereď
37 : 16
2 branek
Předchozí kola
Skupina O - výsledky
video
online
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
video
online
Písek - DHC-SVŠ Plzeň
14 : 14
video
online
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
video
online
Kobylisy II - Písek
16 : 17
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - H. Brod
21 : 12
video
online
DHK Uherské Hradiště - Písek
15 : 15
video
online
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
22 : 20
video
online
Písek - H. Brod
26 : 21
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
11 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
19 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
4
2
2
0
72 : 66
6
2
DHK Uherské Hradiště
4
2
1
1
67 : 61
5
3
Kobylisy II
4
2
0
2
71 : 73
4
4
DHC-SVŠ Plzeň
4
1
1
2
66 : 63
3
5
H. Brod
4
1
0
3
69 : 82
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.