Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Silvia Lenčešová
Post
levá spojka
Mateřský klub
Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
54
Starty
W.H.I.L.
14.04. [AP180]
Poruba - Nitra-Sereď
39 : 24
2 branek
31.03. [AP171]
Nitra-Sereď - Zlín
19 : 41
2 branek
14.03. [AP167]
Partizánske - Nitra-Sereď
38 : 19
3 branek
11.03. [AP156]
Nitra-Sereď - ŠKP Piccard Senec
26 : 28
1 branek
03.03. [AP154]
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
6 branek
25.02. [AP141]
Nitra-Sereď - Slavia
23 : 33
0 branek
19.02. [AP140]
Nitra-Sereď - J.Hradec
29 : 34
0 branek
15.02. [AP063]
Nitra-Sereď - Písek
34 : 49
2 branek
11.02. [AP128]
Veselí n.M. - Nitra-Sereď
37 : 28
7 branek
05.02. [AP125]
Nitra-Sereď - Most
22 : 36
1 branek
31.01. [AP089]
Nitra-Sereď - Poruba
34 : 35
2 branek
22.01. [AP110]
Nitra-Sereď - Olomouc
18 : 34
2 branek
19.01. [AP076]
Nitra-Sereď - Partizánske
25 : 30
1 branek
14.01. [AP102]
Šaľa - Nitra-Sereď
39 : 19
2 branek
08.01. [AP095]
Nitra-Sereď - Michalovce
22 : 43
1 branek
04.12. [AP080]
Zlín - Nitra-Sereď
38 : 19
1 branek
20.11. [AP065]
ŠKP Piccard Senec - Nitra-Sereď
29 : 23
1 branek
06.11. [AP050]
Slavia - Nitra-Sereď
39 : 25
4 branek
29.10. [AP049]
J.Hradec - Nitra-Sereď
33 : 33
2 branek
12.10. [AP037]
Nitra-Sereď - Veselí n.M.
22 : 35
2 branek
08.10. [AP034]
Most - Nitra-Sereď
36 : 27
2 branek
17.09. [AP019]
Olomouc - Nitra-Sereď
37 : 24
3 branek
11.09. [AP011]
Nitra-Sereď - Šaľa
18 : 33
5 branek
30.08. [AP004]
Michalovce - Nitra-Sereď
37 : 16
2 branek
Předchozí kola
1.kolo - výsledky
video
online
Astra - Ústí n.L.
20 : 28
video
online
Milevsko - Strakonice
15 : 32
video
online
Slavoj Tachov - Střešovice
18 : 22
video
online
Karviná - Olomouc
19 : 16
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.