Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Tachov
10 - 0 - 0 - 5
Šárka Fundová
ČZ HBC Strakonice 1921
10 - 0 - 0 - 5
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
10 - 0 - 0 - 5
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
8 - 0 - 0 - 4
Alice Tichá
DHK Baník Most B
8 - 0 - 0 - 4
Leona Stehnová
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Martina Pavlová
Sokol II Kobylisy B
8 - 0 - 1 - 4
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec B
8 - 0 - 0 - 4
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
8 - 0 - 0 - 4
Jana Křivánková
HC Milevsko
8 - 0 - 0 - 4
Petra Krbcová
TJ Slavoj Tachov
8 - 0 - 0 - 4
Markéta Jenčová
DHK Baník Most B
8 - 0 - 0 - 4
Martina Chvalná
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Nikol Hejlíčková
Házená Jindřichův Hradec B
8 - 0 - 0 - 4
Marie Flodrmanová
Astra Praha
8 - 0 - 0 - 4
Milena Femiaková
Astra Praha
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Bouzková
Házená Jindřichův Hradec B
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Táborová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Monika Šamalová
Házená Jindřichův Hradec B
6 - 0 - 0 - 3
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Zdena Sahajdáková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Písařová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Pelechová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Tereza Páchová
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Ladislava Kotrbová
Sokol II Kobylisy B
6 - 0 - 0 - 3
Klára Korandová
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Vladislava Herlíková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Sabina Hendrichová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Markéta Čajová
DHK Baník Most B
6 - 0 - 0 - 3
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Vithová
Lokomotiva České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Eva Uhlířová
Astra Praha
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Sobolčíková
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Andrea Skřivanová
Házená Jindřichův Hradec B
4 - 0 - 0 - 2
Jana Sasková
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Eva Rydland
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.