Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Zuzana Písařová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Nyhilčová
Sokol II Kobylisy B
10 - 0 - 1 - 0
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
10 - 0 - 0 - 5
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
18 - 0 - 0 - 9
Zdena Sahajdáková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Vladislava Herlíková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Hřebejková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Kozáková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Maršíková
DHK Baník Most B
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Švecová
HC Milevsko
10 - 0 - 0 - 5
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
12 - 0 - 0 - 6
Vendula Bílková
Sokol II Kobylisy B
4 - 0 - 0 - 2
Václava Janouchová
HC Milevsko
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Bauerová
Házená Jindřichův Hradec B
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Vildová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Körnerová
Házená Jindřichův Hradec B
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kulhánková
Astra Praha
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec B
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Sobolčíková
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Páchová
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
14 - 0 - 0 - 7
Šárka Kočová
Házená Jindřichův Hradec B
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Fundová
ČZ HBC Strakonice 1921
10 - 0 - 0 - 5
Šárka Popovová
TJ Slavoj Tachov
20 - 0 - 1 - 5
Soňa Mužíková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Sabina Hendrichová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Romana Fraňková
Astra Praha
14 - 0 - 1 - 7
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Petra Krbcová
TJ Slavoj Tachov
8 - 0 - 0 - 4
Petra Ketnerová
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Petra Sedláčková
TJ Slavoj Tachov
12 - 0 - 0 - 6
Petra Křížová
Lokomotiva České Budějovice
16 - 0 - 0 - 8
Petra Hečková
HC Milevsko
16 - 0 - 0 - 8
Petra Tipplová
Házená Jindřichův Hradec B
18 - 0 - 0 - 9
Petra Šilhanová
HC Milevsko
20 - 0 - 0 - 10
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.