Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Alena Michalčíková
Sokol Vršovice
3
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
4
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc
1
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
1
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
1
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
1
Eva Herzánová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Eva Siudová
Sokol Vršovice
2
Iveta Luzumová
Sokol Písek
5
Jana Stránská
SHK D-P Pardubice
1
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
3
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
1
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
2
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
4
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
1
Katarina Dubajová
DHC Sokol Poruba
8
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
1
Kateřina Vrabcová
Sokol Písek
2
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
4
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Klára Horáková
SHK Kunovice
1
Klára Kosinková
SHK Kunovice
1
Klára Černá
DHC Slavia Praha
4
Kristýna Pánková
SHK D-P Pardubice
1
Lenka Hájková
TJ Jiskra Otrokovice
1
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Lucia Súkenníková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Lucie Pospíšilová
SK UP Olomouc
2
Lucie Fenyková
SHK D-P Pardubice
2
Lucie Marková
Tatran Bohunice
3
Lucie Orságová
Sokol II Kobylisy
5
Ludmila Žídková
DHK Lokomotiva Liberec
1
Markéta Beranová
SHK Kunovice
3
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Martina Crhová
DHK Baník Most
3
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
1
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
1
Monika Urešová
Tatran Střešovice
1
Další
Předchozí kola
4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
25 : 26
video
online
Zlín - Most
36 : 35
video
online
Písek - Poruba
31 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
18 : 25
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.