Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
3
Markéta Beranová
SHK Kunovice
3
Martina Crhová
DHK Baník Most
3
Klára Černá
DHC Slavia Praha
4
Katarina Dubajová
DHC Sokol Poruba
8
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
1
Lucie Fenyková
SHK D-P Pardubice
2
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Šárka Fundová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
1
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
1
Lenka Hájková
TJ Jiskra Otrokovice
1
Eva Herzánová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Klára Horáková
SHK Kunovice
1
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
1
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
2
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
2
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
1
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Klára Kosinková
SHK Kunovice
1
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
5
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc
1
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
4
Iveta Luzumová
Sokol Písek
5
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
3
Alena Michalčíková
Sokol Vršovice
3
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Lucie Orságová
Sokol II Kobylisy
5
Kristýna Pánková
SHK D-P Pardubice
1
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Lucie Pospíšilová
SK UP Olomouc
2
Pavla Poznarová
HC Zlín
8
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
4
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Petra Sedláčková
Tatran Bohunice
1
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Další
Předchozí kola
4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
25 : 26
video
online
Zlín - Most
36 : 35
video
online
Písek - Poruba
31 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
18 : 25
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.