Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most B
21
Karolína Urbanová
Házená Jindřichův Hradec B
54
Kateřina Krejčová
Sokol II Kobylisy B
3
Kateřina Andrlová
Sokol Vršovice
12
Kateřina Krčová
Sokol II Kobylisy B
19
Kateřina Svobodová
Sokol II Kobylisy B
31
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec B
40
Kateřina Bouzková
Házená Jindřichův Hradec B
45
Kateřina Vithová
Lokomotiva České Budějovice
77
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
78
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
92
Klára Cicvárková
Sokol Vršovice
7
Klára Korandová
Sokol Vršovice
25
Klaudie Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
65
Kristina Černá
DHK Baník Most B
21
Kristýna Šebková
HC Milevsko
2
Kristýna Šimáňová
Sokol II Kobylisy B
2
Kristýna Chajdová
Sokol Vršovice
6
Kristýna Novotná
Sokol II Kobylisy B
8
Kristýna Kubíková
Lokomotiva České Budějovice
12
Kristýna Šelongová
Házená Jindřichův Hradec B
18
Kristýna Hromádková
Astra Praha
20
Ladislava Kotrbová
Sokol II Kobylisy B
16
Lenka Soldátová
HC Milevsko
1
Lenka Štréblová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Lenka Pilařová
Házená Jindřichův Hradec B
16
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
20
Lenka Marešová
Házená Jindřichův Hradec B
28
Leona Stehnová
Sokol Vršovice
27
Lucie Králiková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Lucie Kopasová
DHK Baník Most B
20
Lucie Pelechová
TJ Slavoj Tachov
24
Lukrécie Kopečná
Sokol II Kobylisy B
8
Marcela Svobodová
HK Spartak Ústí n.L.
16
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
33
Marcela Kaloušová
Sokol II Kobylisy B
43
Maria Berge
Sokol Vršovice
2
Marie Josefusová
Sokol Vršovice
2
Marie Flodrmanová
Astra Praha
24
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.