Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Denisa Adamusová
TJ Sokol Karviná
1
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
3
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
10
Petra Beňušková
DHK Baník Most
12
Markéta Beranová
SHK Kunovice
9
Alžběta Bezděková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Eva Bezchlebová
DHK Lokomotiva Liberec
2
Eva Bezpalcová
Házená Jindřichův Hradec
1
Monika Blažeková
Sokol Vršovice
4
Michaela Boorová
Sokol Písek
1
Alena Borová
Tatran Střešovice
2
Michaela Borovská
Sokol Písek
4
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice
11
Kateřina Brzósková
HC Zlín
14
Petra Bubeníková
Házená Jindřichův Hradec
5
Michaela Budayová
HC Zlín
6
Karolína Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Michaela Carbolová
DHC Sokol Poruba
3
Klára Cicvárková
Sokol Vršovice
1
Martina Crhová
DHK Baník Most
15
Klára Černá
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Dlauhá
DHC SVŠ Plzeň
2
Kristýna Dorazilová
Sokol II Kobylisy
4
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
3
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
11
Katarina Dubajová
DHC Sokol Poruba
17
Helena Dvořáková
Sokol Písek
2
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
2
Šárka Dvořáková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
1
Lucie Fabíková
DHK Zora Olomouc
1
Lucie Fenyková
SHK D-P Pardubice
5
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
1
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
20
Šárka Fundová
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
8
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy
1
Romana Grgičevičová
Sokol II Kobylisy
1
Lenka Hájková
TJ Jiskra Otrokovice
3
Další
Předchozí kola
1.kolo - výsledky
video
online
Astra - Ústí n.L.
20 : 28
video
online
Milevsko - Strakonice
15 : 32
video
online
Slavoj Tachov - Střešovice
18 : 22
video
online
Karviná - Olomouc
19 : 16
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.