Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Denisa Adamusová
TJ Sokol Karviná
1
Alžběta Bezděková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Eva Bezpalcová
Házená Jindřichův Hradec
1
Michaela Boorová
Sokol Písek
1
Klára Cicvárková
Sokol Vršovice
1
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
1
Lucie Fabíková
DHK Zora Olomouc
1
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
1
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy
1
Romana Grgičevičová
Sokol II Kobylisy
1
Romana Hájková
TJ Jiskra Otrokovice
1
Monika Hájková
Astra Praha
1
Tereza Hammerová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Sylvie Hartmannová
SK UP Olomouc
1
Barbora Havlíčková
DHK Lokomotiva Liberec
1
Gabriela Hokrová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Tereza Jiránková
Lokomotiva České Budějovice
1
Tereza Kadeřábková
Sokol Písek
1
Lucie Kašparová
SK UP Olomouc
1
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
1
Petra Ketnerová
Sokol Vršovice
1
Andrea Königová
DHC Slavia Praha
1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
1
Kamila Kratochvílová
HC Britterm Veselí n.M.
1
Kristýna Kubíková
Lokomotiva České Budějovice
1
Kateřina Kudrová
SHK Kunovice
1
Tereza Kuhnová
DHK Lokomotiva Liberec
1
Eva Kulhánková
Astra Praha
1
Jana Kulíšková
Astra Praha
1
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Michaela Líbalová
TJ Slavoj Tachov
1
Zuzana Marčíková
HC Zlín
1
Hana Mašková
Lokomotiva České Budějovice
1
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Dana Mrkvičková
DHK Baník Most
1
Markéta Niemiecová
TJ Sokol Karviná
1
Lucie Novotná
Sokol II Kobylisy
1
Tereza Páchová
Sokol Vršovice
1
Nikola Pilátová
DHC SVŠ Plzeň
1
Kateřina Podešvová
SK UP Olomouc
1
Další
Předchozí kola
1.kolo - výsledky
video
online
Astra - Ústí n.L.
20 : 28
video
online
Milevsko - Strakonice
15 : 32
video
online
Slavoj Tachov - Střešovice
18 : 22
video
online
Karviná - Olomouc
19 : 16
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.