Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
12.10. 18:00
AP038
Písek - Most
24 : 24
10.9. 18:00
AP010
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
3.9. 16:00
AP002
Zlín - ŠKP Piccard Senec
32 : 24
1.liga žen
26.2. 15:00
AR077
Kobylisy - Otrokovice
22 : 28
17.9. 15:00
AR005
H.Brod - Zlín B
26 : 24
1.liga starších dorostenek
17.9. 13:00
AU005
H.Brod - Zlín
18 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
17.9. 17:00
AW005
H.Brod - HK Spartak Ústí n.L.
39 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.