Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Vangelis Simu
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
26.5. 10:30
AA191
Hranice - Brno
33 : 31
23.5. 18:00
AA160
Přerov - Karviná
29 : 30
27.4. 17:00
AA142
Přerov - Lovosice
24 : 32
24.3. 17:00
AA127
Brno - Plzeň
20 : 23
3.3. 18:00
AA112
Karviná - Třeboň
37 : 21
17.12. 16:00
AA082
Hranice - Lovosice
21 : 20
14.12. 18:00
AA081
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 29
29.10. 17:00
AA043
Brno - Hranice
24 : 36
25.9. 17:00
AA015
Frýdek-Místek - Zubří
24 : 29
11.9. 17:00
AA004
Frýdek-Místek - Dukla
20 : 33
1.liga mužů
18.3. 10:30
AB087
Šumperk - Dvůr Králové
25 : 25
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
2.liga mužů SM
3.12. 18:00
AF058
Trnávka - Zubří B
36 : 29
20.11. 17:00
AF046
L.Zubří - Přerov "B"
22 : 22
Český pohár mužů
16.11. 18:30
AN075
Hranice - Dukla
30 : 27
19.10. 18:30
AN072
Frýdek-Místek - Zubří
36 : 29
28.9. 17:00
AN062
Litovel - Hranice
37 : 39
W.H.I.L.
14.1. 18:00
AP104
Poruba - ŠKP Piccard Senec
31 : 26
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 18:00
AP062
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
8.10. 17:30
AP032
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
35 : 15
17.9. 18:00
AP016
Poruba - Partizánske
33 : 31
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.