Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
26.5. 10:30
AA191
Hranice - Brno
33 : 31
19.5. 17:00
AA188
Brno - Plzeň
22 : 25
13.5. 17:00
AA154
Přerov - Zubří
19 : 28
29.4. 10:30
AA174
Hranice - Frýdek-Místek
25 : 25
23.4. 18:00
AA192
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
17.3. 18:00
AA121
Zubří - Brno
27 : 17
11.3. 17:00
AA116
Frýdek-Místek - Plzeň
24 : 27
2.3. 18:30
AA111
Přerov - Kopřivnice
34 : 29
27.11. 10:30
AA065
Hranice - Třeboň
29 : 17
1.liga mužů
5.5. 11:00
AB118
Zlín - Bystřice p.H.
35 : 28
15.4. 10:30
AB100
Šumperk - Louny
30 : 32
11.12. 10:30
AB061
Šumperk - V. Bystřice
22 : 20
19.11. 17:00
AB048
Litovel - Náchod
33 : 26
15.10. 17:00
AB019
V. Bystřice - Bystřice p.H.
24 : 22
24.9. 17:00
AB004
Litovel - Jičín "B"
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
19.11. 15:00
AI048
Litovel - Rožnov p/R
23 : 30
15.10. 15:00
AI019
V. Bystřice - SK Kuřim
40 : 10
24.9. 15:00
AI004
Litovel - Polanka
16 : 30
Český pohár mužů
19.10. 18:30
AN072
Frýdek-Místek - Zubří
36 : 29
28.9. 17:00
AN058
Ostrava - Kopřivnice
27 : 33
W.H.I.L.
29.2. 17:00
AP151
Zlín - Most
35 : 25
25.2. 17:30
AP146
Olomouc - Poruba
20 : 23
11.2. 17:00
AP128
Veselí n.M. - Nitra-Sereď
37 : 28
28.1. 18:00
AP119
Poruba - Zlín
35 : 24
4.12. 17:00
AP080
Zlín - Nitra-Sereď
38 : 19
1.liga žen
13.11. 14:30
AR046
Olomouc B - Poruba B
28 : 30
9.10. 15:00
AR022
Otrokovice - H.Brod
30 : 23
1.10. 16:00
AR018
Poruba B - Zlín B
25 : 29
1.liga starších dorostenek
13.11. 12:30
AU046
Olomouc - Poruba
23 : 25
1.10. 14:00
AU018
Poruba - Zlín
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.