Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
6.5. 13:00
AF115
Ostrava - Rožnov p/R
31 : 24
29.4. 17:00
AF110
Polanka - Olomouc
26 : 28
17.3. 18:00
AF090
Trnávka - L.Zubří
25 : 24
4.12. 17:00
AF055
Ostrava - Olomouc
21 : 28
19.11. 12:00
AF047
Trnávka - Vsetín
34 : 22
9.10. 17:00
AF013
L.Zubří - Ostrava
26 : 27
24.9. 15:30
AF005
Rožnov p/R - Zubří B
23 : 37
1.liga starších dorostenců
6.5. 17:00
AG115
Ostrava - Náchod
22 : 33
17.3. 16:00
AG090
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
4.3. 13:00
AG073
Karviná - Ostrava
29 : 22
11.12. 15:00
AG062
Karviná - Náchod
40 : 19
4.12. 15:00
AG055
Ostrava - N.Veselí
27 : 25
23.10. 15:00
AG029
Karviná - Frýdek-Místek
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 15:15
AI110
Polanka - Olomouc
31 : 13
24.9. 11:30
AI005
Rožnov p/R - SK Kuřim
45 : 10
1.liga mladších dorostenců
6.5. 15:00
AJ115
Ostrava - Náchod
43 : 31
17.3. 14:00
AJ090
Kopřivnice - Lovosice
36 : 30
4.3. 15:00
AJ073
Karviná - Ostrava
35 : 27
11.12. 17:00
AJ062
Karviná - Náchod
67 : 26
4.12. 13:00
AJ055
Ostrava - N.Veselí
29 : 27
23.10. 17:00
AJ029
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 20
2.liga mladších dorostenců M
29.4. 13:30
AL110
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
24.9. 13:30
AL005
Rožnov - Brno
40 : 28
Český pohár mužů
4.9. 17:00
AN028
Trnávka - MHK Karviná
21 : 26
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:30
AO070
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
21.1. 15:40
AO069
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 24
21.1. 14:00
AO067
Karviná A - STM Olomouc
24 : 10
21.1. 11:30
AO064
Karviná A - Ivančice
23 : 9
21.1. 10:40
AO063
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
Finále Žákovské ligy starších žaček
3.6. 11:30
AZA013
Písek - Kobylisy II
17 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.