Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 10:00
AC129
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
6.5. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Písek
31 : 22
6.5. 15:30
AC115
Starý Plzenec - Bohemians
23 : 23
10.12. 16:45
AC065
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
29 : 23
27.11. 14:00
AC050
Talent Plzeň "B" - Dukla B
33 : 29
2.liga mužů SVČ
28.4. 18:00
AD111
Ústí n.L. - Most
35 : 24
15.4. 18:00
AD102
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
41 : 23
24.3. 17:00
AD095
Žatec - Ml. Boleslav
18 : 21
5.11. 17:00
AD065
Žatec - Kolín
18 : 19
29.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
22 : 21
23.10. 17:30
AD026
Praha 4 - Kolín
25 : 15
16.10. 17:00
AD023
Most - Praha 4
23 : 32
1.liga starších dorostenců
19.5. 12:00
AG129
Dukla - Zubří
29 : 25
3.12. 14:00
AG059
Dukla - Karviná
32 : 32
27.11. 10:00
AG050
Talent Plzeň - Dukla
30 : 21
8.10. 14:30
AG016
Náchod - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 13:30
AH087
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
21 : 39
3.3. 16:00
AH078
Lovosice - Louny
33 : 22
11.12. 17:00
AH064
Liberec - Chodov
24 : 40
25.9. 12:00
AH006
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
3.3. 14:00
AJ078
Lovosice - Strakonice
36 : 22
3.12. 12:00
AJ059
Dukla - Karviná
32 : 41
27.11. 12:00
AJ050
Talent Plzeň - Dukla
40 : 27
8.10. 12:00
AJ016
Náchod - Frýdek-Místek
32 : 24
24.9. 13:00
AJ002
Lovosice - N.Veselí
22 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 16:00
AK111
Ústí n.L. - Louny
25 : 27
29.10. 15:00
AK031
Jablonec - Třeboň
39 : 14
22.10. 16:00
AK030
Ústí n.L. - Třeboň
36 : 13
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 12:30
AOA014
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
3.6. 08:30
AOA010
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.