Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Adriana Remešová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
45
Počet branek
79
Starty
W.H.I.L.
12.05. [AP228]
J.Hradec - Olomouc
19 : 23
1 branek
06.05. [AP227]
Olomouc - J.Hradec
27 : 13
0 branek
05.05. [AP226]
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
1 branek
29.04. [AP224]
Slavia - Olomouc
33 : 23
0 branek
28.04. [AP223]
Slavia - Olomouc
28 : 22
0 branek
22.04. [AP222]
Olomouc - Slavia
23 : 22
0 branek
21.04. [AP221]
Olomouc - Slavia
23 : 29
0 branek
14.04. [AP177]
Olomouc - Most
24 : 29
2 branek
14.03. [AP162]
Slavia - Olomouc
29 : 29
1 branek
10.03. [AP161]
Olomouc - Šaľa
21 : 25
1 branek
03.03. [AP149]
Michalovce - Olomouc
35 : 28
0 branek
25.02. [AP146]
Olomouc - Poruba
20 : 23
1 branek
18.02. [AP136]
Zlín - Olomouc
26 : 19
1 branek
11.02. [AP131]
Olomouc - Partizánske
20 : 20
2 branek
04.02. [AP123]
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
20 : 31
2 branek
28.01. [AP116]
Olomouc - Písek
33 : 30
4 branek
22.01. [AP110]
Nitra-Sereď - Olomouc
18 : 34
1 branek
14.01. [AP101]
Olomouc - J.Hradec
29 : 17
1 branek
07.01. [AP097]
Veselí n.M. - Olomouc
23 : 26
2 branek
17.12. [AP071]
Olomouc - Slavia
42 : 29
0 branek
10.12. [AP086]
Most - Olomouc
26 : 23
0 branek
12.11. [AP058]
Olomouc - Michalovce
37 : 29
1 branek
06.11. [AP055]
Poruba - Olomouc
36 : 27
0 branek
12.10. [AP040]
Partizánske - Olomouc
23 : 23
0 branek
28.09. [AP025]
Písek - Olomouc
33 : 30
2 branek
17.09. [AP019]
Olomouc - Nitra-Sereď
37 : 24
3 branek
10.09. [AP010]
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
0 branek
07.09. [AP006]
Olomouc - Veselí n.M.
21 : 27
0 branek
1.liga žen
28.04. [AR120]
Otrokovice - HC Plzeň
24 : 30
2 branek
01.04. [AR099]
Poruba B - Otrokovice
28 : 20
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.