Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenek
Podzim I - 1. kolo
18.9.2011
17:00
AV001
Astra Praha
-
Lokomotiva Cheb
Milan Illmann
,
Jaroslav Artl
,
17.9.2011
10:00
AV002
Házená Jindřichův Hradec
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
18.9.2011
13:00
AV003
Sokol Kobylisy II
-
Lokomotiva České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
Podzim I - 2. kolo
24.9.2011
14:00
AV004
Lokomotiva Cheb
-
Lokomotiva České Budějovice
Jiří Studecký
,
24.9.2011
13:00
AV005
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Kobylisy II
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
22.10.2011
18:30
AV006
Astra Praha
-
Házená Jindřichův Hradec
Jiří Melka
,
Jiří Svítek
,
Podzim I - 3. kolo
1.10.2011
13:00
AV007
Házená Jindřichův Hradec
-
Lokomotiva Cheb
Kamil Navrátil
,
Karel Hladký
,
29.9.2011
18:45
AV008
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
2.10.2011
17:30
AV009
Lokomotiva České Budějovice
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
Podzim I - 4. kolo
19.11.2011
17:15
AV010
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Lokomotiva Cheb
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
9.10.2011
13:00
AV011
Astra Praha
-
Lokomotiva České Budějovice
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
8.10.2011
10:00
AV012
Házená Jindřichův Hradec
-
Sokol Kobylisy II
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
Podzim I - 5. kolo
16.10.2011
13:00
AV013
Sokol Kobylisy II
-
Lokomotiva Cheb
Jiří Studecký
,
Miloš Šubák
,
16.10.2011
15:00
AV014
Lokomotiva České Budějovice
-
Házená Jindřichův Hradec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
15.10.2011
10:30
AV015
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Astra Praha
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
Podzim II - 6. kolo
26.11.2011
11:00
AV016
Lokomotiva Cheb
-
Astra Praha
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
29.10.2011
10:30
AV017
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Házená Jindřichův Hradec
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
30.10.2011
13:00
AV018
Sokol Kobylisy II
-
Lokomotiva České Budějovice
Hana Hofmanová
,
Petra Hloušková
,
Podzim II - 7. kolo
24.9.2011
11:00
AV019
Lokomotiva Cheb
-
Lokomotiva České Budějovice
Jiří Studecký
,
6.11.2011
15:00
AV020
Sokol Kobylisy II
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Martin Hart
,
Martin Polák
,
5.11.2011
10:00
AV021
Házená Jindřichův Hradec
-
Astra Praha
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
Podzim II - 8. kolo
12.11.2011
14:00
AV022
Lokomotiva Cheb
-
Házená Jindřichův Hradec
Petr Sláma
,
Václav Chmelíř
,
12.11.2011
16:00
AV023
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II
Pavel Blanar
,
Jiří Svítek
,
12.11.2011
15:30
AV024
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Lokomotiva České Budějovice
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
Podzim II - 9. kolo
19.11.2011
10:30
AV025
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Lokomotiva Cheb
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
20.11.2011
17:00
AV026
Lokomotiva České Budějovice
-
Astra Praha
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
20.11.2011
15:00
AV027
Sokol Kobylisy II
-
Házená Jindřichův Hradec
Kamil Navrátil
,
Jindřich Mára
,
Podzim II - 10. kolo
3.12.2011
14:00
AV028
Lokomotiva Cheb
-
Sokol Kobylisy II
Vladimír Vaník
,
3.12.2011
10:00
AV029
Házená Jindřichův Hradec
-
Lokomotiva České Budějovice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
4.12.2011
14:30
AV030
Astra Praha
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Melka
,
Jiří Svítek
,
Jaro I - 11. kolo
26.2.2012
11:30
AV031
Astra Praha
-
Lokomotiva Cheb
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
25.2.2012
11:00
AV032
Házená Jindřichův Hradec
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Čapek
,
Pavel Rutta
,
26.2.2012
17:00
AV033
Lokomotiva České Budějovice
-
Sokol Kobylisy II
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
Jaro I - 12. kolo
21.4.2012
16:00
AV034
Lokomotiva České Budějovice
-
Lokomotiva Cheb
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
3.3.2012
10:30
AV035
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Kobylisy II
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
4.3.2012
14:30
AV036
Astra Praha
-
Házená Jindřichův Hradec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
Jaro I - 13. kolo
10.3.2012
11:00
AV037
Házená Jindřichův Hradec
-
Lokomotiva Cheb
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
8.3.2012
18:45
AV038
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
Jaroslav Artl
,
Tomáš Kupsa
,
11.3.2012
13:00
AV039
Lokomotiva České Budějovice
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
Jaro I - 14. kolo
8.4.2012
13:00
AV040
Lokomotiva Cheb
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
17.3.2012
15:30
AV041
Astra Praha
-
Lokomotiva České Budějovice
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
17.3.2012
14:30
AV042
Házená Jindřichův Hradec
-
Sokol Kobylisy II
Josef Čapek
,
Štěpán Kahoun
,
Jaro I - 15. kolo
1.4.2012
13:00
AV043
Sokol Kobylisy II
-
Lokomotiva Cheb
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
1.4.2012
13:00
AV044
Lokomotiva České Budějovice
-
Házená Jindřichův Hradec
Jiří Větrovský
,
Filip Barták
,
31.3.2012
10:30
AV045
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Astra Praha
Jiří Dolejší
,
Milan Illmann
,
Jaro II - 16. kolo
14.4.2012
14:00
AV046
Lokomotiva Cheb
-
Astra Praha
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
14.4.2012
10:30
AV047
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Házená Jindřichův Hradec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
15.4.2012
17:00
AV048
Lokomotiva České Budějovice
-
Sokol Kobylisy II
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
Jaro II - 17. kolo
21.4.2012
12:00
AV049
Lokomotiva České Budějovice
-
Lokomotiva Cheb
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
21.4.2012
13:00
AV050
Sokol Kobylisy II
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaroslav Lorenc
,
Marta Sovová
,
21.4.2012
11:00
AV051
Házená Jindřichův Hradec
-
Astra Praha
Michael Haramul
,
Petr Sláma
,
Jaro II - 18. kolo
28.4.2012
14:00
AV052
Lokomotiva Cheb
-
Házená Jindřichův Hradec
Václav Chmelíř
,
Vladimír Vaník
,
28.4.2012
19:00
AV053
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II
Jiří Svítek
,
Jiří Studecký
,
28.4.2012
15:00
AV054
Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Lokomotiva České Budějovice
Zdeněk Tůma
,
Milan Illmann
,
Jaro II - 19. kolo
8.4.2012
16:00
AV055
Lokomotiva Cheb
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
6.5.2012
16:00
AV056
Lokomotiva České Budějovice
-
Astra Praha
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
6.5.2012
13:00
AV057
Sokol Kobylisy II
-
Házená Jindřichův Hradec
Jiří Svítek
,
Marián Šiška
,
Jaro II - 20. kolo
13.5.2012
11:00
AV058
Lokomotiva Cheb
-
Sokol Kobylisy II
Petr Pešek
,
Martin Polák
,
12.5.2012
12:00
AV059
Házená Jindřichův Hradec
-
Lokomotiva České Budějovice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
13.5.2012
16:00
AV060
Astra Praha
-
Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.